Pro letošní léto pro vás máme mimořádnou nabídku, tzv. Letní kempy, které jsou určeny pro děti (školnou povinné ve šk. roce 2020/2021), zcela zdarma. Více informací se dozvíte u jednotlivých vedoucích.

Nabídka Letních kempů:

  • Lesní strážci a chrám moudrosti, 25. 7. - 1. 8. 2021, Karel Bušta: karel.busta@pathfinder.cz
  • Tam u nebezkých bran, 24. 7. - 31. 7. 2021, Miroslav Veverka:miroslav.veverka@pathfinder.cz
  • Letní kemp ZS 2021, 11. 7. - 18. 7. 2021, Jakub Fraj: jakub.fraj@pathfinder.cz
  • Letní kemp ZS Speciál 2021, 18. 7. - 25. 7. 2021, Jakub Fraj: jakub.fraj@pathfinder.cz
  • Hrozinkovský letní kemp 2021, 25. 7. - 1. 8. 2021, Viki Vlachová: viktorie.vlachova@pathfinder.cz
  • Letní kemp VV, 4. 7. - 10. 7. 2021, Tomáš Špác: tomas.spac@pathfinder.cz
  • Letní kemp VV, 11. 7. - 18. 7. 2021, Tomáš Špác: tomas.spac@pathfinder.cz
  • Mákni na sobě, 7. 7. - 11. 7. 2021, David Stebel: david.stebel@pathfinder.cz
  • Mákni na sobě, 12. 7. - 16. 7. 2021, David Stebel: david.stebel@pathfinder.cz
  • Vzhůru na Ararat, 18. 7. - 23. 7. 2021, Marek Przywara: marek.przywara@pathfinder.cz
  • Šikulky, 17. 7. - 24. 7. 2021, Petra Kučerová: petra.kucerova@pathfinder.cz
  • Letní kemp oddílu č.130 B.Z.Z.Z. - Princ Egyptský, 25. 7. - 31. 7. 2021, Běla Šturcová: bela.sturova@seznam.cz
  • Plavba na Rajské ostrovy, 25. 7. - 1. 8. 2021, Kamil Dědeček: cdk@email.cz
  • Záchranáři z Hadovky, 11. 7. - 18. 7. 2021, Petr Novák: petr.novak@pathfinder.cz
  • Stopa Xatapánu, 15. 7. - 25. 7. 2021, Rostislav Rusnok: rostislav.rusnok@pathfinder.cz
  • Vsetínské Pandy, 4. 7. - 11. 7. 2021, Martin Justra: martin.justra@pathfinder.cz
  • Jestřábi Příbram, 19. 7. - 23. 7. 2021, Teodor Knobloch: teodor.knobloch@pathfinder.cz
  • Oddíl Delfíni, 15. 7. - 25. 7. 2021, Jiří Šmarda: jiri.smarda@pathfinder.cz
  • Oddíl Plzeň, 1. 7. - 5. 7. 2021, Jan Mráček: jan.mracek@pathfinder.cz 
  • Oddíl Plzeň, 6. 7. - 10. 7. 2021, Jan Mráček: jan.mracek@pathfinder.cz 
  • Příměstský letní kemp Plzeň, 26. 7. - 30. 7. 2021, Eliška Macháňová: eliska.machanova@pathfinder.cz

 

Realizace Letních kempů byla podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Důležité


Vyhledávání


Základní údaje

Fakturační adresa:

KLUB PATHFINDER z.s. 
Londýnská 623/30
120 00 Praha 2   

IČ: 62939211

Zasílací adresa:

Klub Pathfinder
Peroutkova 57
150 00 Praha 5   


E-mail: kancelar@pathfinder.cz

ID datové schránky: cbssiqh

Číslo účtu: 2400101213/2010

Transparentní účet Fio banka

Sledujte nás na sociálních sítích

  

Klub Pathfinder ve veřejném rejstříku

Prostor pro Vaše podněty


Interní stránky

  

Původní nterní stránky - půjčovna 


Výroční zpráva


Čestný titul od MŠMT

Organizace uznaná MŠMT pro oblast práce s dětmi a mládeží (2008-2010 / 2011-2015 / 2017-2020 / 2021).


Dohoda mezi KP a Junákem

Potvrzením nadstandartně dobrých vztahů je dohoda o přátelské spolupráci, kterou v roce 2009 uzavřel KP s Junákem - českým skautem... více zde


Březový lístek

Ocenění "ze spodu" pro dlouholeté vedoucí udělované napříč organizacemi pracujícími s dětmi a mládeží... více zde


Bible a Slovo na cestu

ČEP a Slovo na cestu - obojí s 64 stránkovou barevnou přílohou a zajímavým povídáním, užitečnými informacemi a návody, s obrázky, mapami, nákresy a prostorem pro poznámky...vice zde


Organizace školního roku


 


Odkazy na naše aktivity:

                             

Odkazy na partnerské organizace a projekty:

        partner junak        partner adra