Bible pro pathfindery

Vydal 2009 Klub Pathfinder. 

ČEP s 64 stránkovou barevnou přílohou - se zajímavým povídáním, mnoha užitečnými informacemi a návody, s obrázky, mapami, nákresy a prostorem pro vlastní poznámky. 

Slovo na cestu pro pathfindery  (druhé vydánní)

Vydal 2018 Klub Pathfinder.

Parafrázovaný překlad s stejnou přílohou, jako v předchozím vydání verze Slova na cestu, s aktualizovanými a upravenými některými součástmi. Tentokrát jde o pevnu vazbu uloženou v obálce z koženky s rytými motivy a uzavíratelnou zipem.

 

Určeno výhradně pro vnitřní potřebu členské základny Klubu Pathfinder. Objednávky budou přijímány pouze od vedoucích registrovaných oddílů Klubu Pathfinder - bližší informace o projektu a objednávkový formulář jsou umístěny na Interních stránkách webu.

 

Slovo na cestu pro pathfindery

Vydal 2013 Klub Pathfinder.

Parafrázovaný překlad s stejnou přílohou, jako v předchozím vydání verze ČEP, s aktualizovanými a upravenými některými součástmi. Tentokrát jde o pevnu vazbu uloženou v obálce z koženky s rytými motivy a uzavíratelnou zipem.

 

Určeno výhradně pro vnitřní potřebu členské základny Klubu Pathfinder. Objednávky budou přijímány pouze od vedoucích registrovaných oddílů Klubu Pathfinder - bližší informace o projektu a objednávkový formulář jsou umístěny na Interních stránkách webu.

Upoutávky na Bibli v médiích:
AWR studio pro HopeTV - videoreportáž, ČRo 1 - Radiožurnál, pořad Křesťanský týdeník, příspěvek z 11.7.2009: zvukpřepis rozhovoru

Důležité


Základní údaje

Fakturační adresa:

Klub Pathfinder, z.s. 
Londýnská 623 / 30

120 00 Praha 2   

IČ: 62939211

Zasílací adresa:

Klub Pathfinder, z.s. 
Peroutkova 57

150 00 Praha 5   


Číslo účtu: 2400101213/2010

Transparentní účet Fio banka

Klub Pathfinder ve veřejném rejstříku


Interní stránky

 


Výroční zpráva


Čestný titul od MŠMT

Organizace uznaná MŠMT pro oblast práce s dětmi a mládeží (2008-2010 / 2011-2015 / 2017-2020).


Dohoda mezi Junákem a Klubem Pathfinder

Na základě dobrých vztahů a součinnosti uzavřel Klub Pathfinder s Junákem - Svazem skautů a skautek dohodu o vzájemné spolupráci... více zde


Bible a Slovo na cestu

ČEP a Slovo na cestu - obojí s 64 stránkovou barevnou přílohou a zajímavým povídáním, užitečnými informacemi a návody, s obrázky, mapami, nákresy a prostorem pro poznámky...vice zde


Organizace školního roku


 


Odkazy na naše aktivity:

                             

Odkazy na partnerské organizace a projekty:

        partner junak        partner adra