25.01.2013 - 27.01.2013 Liberecká Vločička

ČS / Děti (7-15)

Liberecká Vločička je tu opět pro Vás. Letos již po sedmnácté budeme soutěžit z Biblických znalostí i v různých aktivitách na sněhu.

Začíná nový rok 2013 a první setkání dětí z celého sdružení klepe na dveře. Opět Vás všechny zveme na Vločičku. Akci pro všechny, kteří si rádi zasoutěží ve znalosti vybraných knih Bible, ale také se nebojí sněhu a přírody, v které poměří síly se starými i novými kamarády. 


 

Fotografie z akce zde.

Reportáž z pera kladenských účastníků:

Poslední lednový víkend jsme se vydali na tradiční akci do Liberce. Ani mrazivé počasí ani chřipková epidemie neodradila naše odolné jedince od účasti na ní. Stálo to za to! Zacestovali si strojem času do 4 různých dob a setkali se s jejich představiteli (což byla předchuť letošní biblické soutěže Stezky písmáků), poznali jsme nové kamarády a po čase se viděli a užili prima chvíle s těmi starými, poznali město Liberec zase trochu z jiné stránky, prověřili znalosti, dovednosti a týmovou spolupráci při hře a závodu, zařádili jsme si na sněhu i v bazénu, zahráli deskovky a pak vydělané peníze (liberecké vločky) utratili v dražbě. Zkrátka a ještě jednou - stálo to za to, super víkendovka! Díky!

Iveta Paierová

 

Zvadlo

zvadlo

Stáhout zvadlo pro tisk

Důležité


Vyhledávání


Základní údaje

Fakturační adresa:

Klub Pathfinder, z.s. 
Londýnská 623 / 30

120 00 Praha 2   

IČ: 62939211

Zasílací adresa:

Klub Pathfinder, z.s. 
Peroutkova 57

150 00 Praha 5   


Číslo účtu: 2400101213/2010

Transparentní účet Fio banka

Klub Pathfinder ve veřejném rejstříku


Interní stránky

 


Výroční zpráva


Čestný titul od MŠMT

Organizace uznaná MŠMT pro oblast práce s dětmi a mládeží (2008-2010 / 2011-2015 / 2017-2020).


Dohoda mezi Junákem a Klubem Pathfinder

Na základě dobrých vztahů a součinnosti uzavřel Klub Pathfinder s Junákem - Svazem skautů a skautek dohodu o vzájemné spolupráci... více zde


Bible a Slovo na cestu

ČEP a Slovo na cestu - obojí s 64 stránkovou barevnou přílohou a zajímavým povídáním, užitečnými informacemi a návody, s obrázky, mapami, nákresy a prostorem pro poznámky...vice zde


Organizace školního roku


 


Odkazy na naše aktivity:

                             

Odkazy na partnerské organizace a projekty:

        partner junak        partner adra