Foto a Video: Múzička ČS

Vítáme vás všechny na Múzičce, je to prima akce, tady každý zpívat chce...“ tak takhle začínala uvítací píseň letošních moderátorů. A opravdu. Opět po roce se do Kobylis sjeli všichni Pathfindeři, které baví nejen zpívat, ale také recitovat, hrát divadlo anebo tančit.

Téma bylo jasně dané: „Made by God“. A pojetí toho, co všechno Bůh vytvořil (a vytváří) bylo opravdu různorodé. Hned po úvodním songservisu jsme se s K4 zamýšleli nad stopami Boha ve vesmíru. V básničkách, divadlech a písničkách se promítalo nejen Boží stvoření, ale i moc Boha měnit naše srdce a vést nás životem. Tentokrát ale nešlo jen o umění, ale i o politiku... volilo se totiž nejlepší stvoření ve všech ohledech! Někteří lobbovali za medúzy, jiní za chobotnice a našli se i takoví, kteří svůj hlas dali velbloudovi. Písnička střídala básničku a naopak, pak honem na vernisáž, oběd, a jedeme dál: písničky, básničky, tanec, divadlo a zase tanec. Nezbylo než vybrat, komu dát v jednotlivých kategoriích svůj hlas, a pak byl najednou večer. Po napínavém soutěžení jsme si mohli odpočinout během dětského muzikálu „Prastarý příběh lásky“, který napsal jeden z letošních porotců a druhý ho s dětmi z jejich ZUŠky nacvičil. Nejen, že se na představení příjemně dívalo a poslouchalo, ale všichni jsme jistě museli obdivovat hlavního hrdinu, který svůj náročný part odehrál přes vážné zranění. Možná bude supervýkon dětí z Harmonie inspirovat i některé z nás. Že by za rok na Múzičce zazněl muzikál?!

A jak to vlastně všechno dopadlo? Kdo vyhrál? Inu, vyhrály chobotnice! A pak také všichni, kdo se tuto sobotu do Kobylis sjeli. Někteří si odvážejí putovní zvony, jiní ne. Ale všichni odjíždíme s vědomím, že Bůh vytváří originály, má rád barvy a pestrost. Potkali jsme staré kamarády a možná poznali nové. Zažili jsme příjemné chvíle při sledování vystoupení a užili si legraci i s vynikajícími moderátory, kteří opravdu „prakticky neslezli z pódia“ a moc příjemně nás provedli celým dnem. Letošní Múzička zkrátka byla opravdu „Made by God“.

 

 

Důležité


Vyhledávání


Základní údaje

Fakturační adresa:

KLUB PATHFINDER z.s. 
Londýnská 623/30
120 00 Praha 2   

IČ: 62939211

Zasílací adresa:

Klub Pathfinder
Peroutkova 57
150 00 Praha 5   


E-mail: kancelar@pathfinder.cz

ID datové schránky: cbssiqh

Číslo účtu: 2400101213/2010

Transparentní účet Fio banka

Sledujte nás na sociálních sítích

  

Klub Pathfinder ve veřejném rejstříku

Prostor pro Vaše podněty


Interní stránky

 


Výroční zpráva


Čestný titul od MŠMT

Organizace uznaná MŠMT pro oblast práce s dětmi a mládeží (2008-2010 / 2011-2015 / 2017-2020 / 2021).


Dohoda mezi KP a Junákem

Potvrzením nadstandartně dobrých vztahů je dohoda o přátelské spolupráci, kterou v roce 2009 uzavřel KP s Junákem - českým skautem... více zde


Březový lístek

Ocenění "ze spodu" pro dlouholeté vedoucí udělované napříč organizacemi pracujícími s dětmi a mládeží... více zde


Bible a Slovo na cestu

ČEP a Slovo na cestu - obojí s 64 stránkovou barevnou přílohou a zajímavým povídáním, užitečnými informacemi a návody, s obrázky, mapami, nákresy a prostorem pro poznámky...vice zde


Organizace školního roku


 


Odkazy na naše aktivity:

                             

Odkazy na partnerské organizace a projekty:

        partner junak        partner adra