Foto a Video: Múzička ČS

Vítáme vás všechny na Múzičce, je to prima akce, tady každý zpívat chce...“ tak takhle začínala uvítací píseň letošních moderátorů. A opravdu. Opět po roce se do Kobylis sjeli všichni Pathfindeři, které baví nejen zpívat, ale také recitovat, hrát divadlo anebo tančit.

Téma bylo jasně dané: „Made by God“. A pojetí toho, co všechno Bůh vytvořil (a vytváří) bylo opravdu různorodé. Hned po úvodním songservisu jsme se s K4 zamýšleli nad stopami Boha ve vesmíru. V básničkách, divadlech a písničkách se promítalo nejen Boží stvoření, ale i moc Boha měnit naše srdce a vést nás životem. Tentokrát ale nešlo jen o umění, ale i o politiku... volilo se totiž nejlepší stvoření ve všech ohledech! Někteří lobbovali za medúzy, jiní za chobotnice a našli se i takoví, kteří svůj hlas dali velbloudovi. Písnička střídala básničku a naopak, pak honem na vernisáž, oběd, a jedeme dál: písničky, básničky, tanec, divadlo a zase tanec. Nezbylo než vybrat, komu dát v jednotlivých kategoriích svůj hlas, a pak byl najednou večer. Po napínavém soutěžení jsme si mohli odpočinout během dětského muzikálu „Prastarý příběh lásky“, který napsal jeden z letošních porotců a druhý ho s dětmi z jejich ZUŠky nacvičil. Nejen, že se na představení příjemně dívalo a poslouchalo, ale všichni jsme jistě museli obdivovat hlavního hrdinu, který svůj náročný part odehrál přes vážné zranění. Možná bude supervýkon dětí z Harmonie inspirovat i některé z nás. Že by za rok na Múzičce zazněl muzikál?!

A jak to vlastně všechno dopadlo? Kdo vyhrál? Inu, vyhrály chobotnice! A pak také všichni, kdo se tuto sobotu do Kobylis sjeli. Někteří si odvážejí putovní zvony, jiní ne. Ale všichni odjíždíme s vědomím, že Bůh vytváří originály, má rád barvy a pestrost. Potkali jsme staré kamarády a možná poznali nové. Zažili jsme příjemné chvíle při sledování vystoupení a užili si legraci i s vynikajícími moderátory, kteří opravdu „prakticky neslezli z pódia“ a moc příjemně nás provedli celým dnem. Letošní Múzička zkrátka byla opravdu „Made by God“.

 

 

Důležité


Vyhledávání


Základní údaje

Fakturační adresa:

KLUB PATHFINDER z.s. 
Londýnská 623/30
120 00 Praha 2   

IČ: 62939211

Zasílací adresa:

Klub Pathfinder
Peroutkova 57
150 00 Praha 5   


E-mail: kancelar@pathfinder.cz

ID datové schránky: cbssiqh

Číslo účtu: 2400101213/2010

Transparentní účet Fio banka

Sledujte nás na sociálních sítích

  

Klub Pathfinder ve veřejném rejstříku

Prostor pro Vaše podněty


Interní stránky

  

Původní nterní stránky - půjčovna 


Výroční zpráva


Čestný titul od MŠMT

Organizace uznaná MŠMT pro oblast práce s dětmi a mládeží (2008-2010 / 2011-2015 / 2017-2020 / 2021).


Dohoda mezi KP a Junákem

Potvrzením nadstandartně dobrých vztahů je dohoda o přátelské spolupráci, kterou v roce 2009 uzavřel KP s Junákem - českým skautem... více zde


Březový lístek

Ocenění "ze spodu" pro dlouholeté vedoucí udělované napříč organizacemi pracujícími s dětmi a mládeží... více zde


Bible a Slovo na cestu

ČEP a Slovo na cestu - obojí s 64 stránkovou barevnou přílohou a zajímavým povídáním, užitečnými informacemi a návody, s obrázky, mapami, nákresy a prostorem pro poznámky...vice zde


Organizace školního roku


 


Odkazy na naše aktivity:

                             

Odkazy na partnerské organizace a projekty:

        partner junak        partner adra