Foto a Video: Liberecká Vločička

V pátek 30. 1. 2015 dorazily desítky dětí se svými oddílovými vedoucími na již 19. ročník liberecké Vločičky.  Celý den vytrvale sněžilo a všichni přijeli s dobrou náladou, takže vše nasvědčovalo tomu, že si víkend pořádně užijeme.

 V sobotu přiběhly první děti na snídani už v půl osmé ráno a těšily se na společně strávený den.  Před devátou hodinou  jsme se všichni sešli v hlavním sále a zazpívali si několik písniček. Následoval krátký příběh k zamyšlení a velmi pěkně připravená scénka, která nám pomohla v dopolední soutěži ve znalosti určitých knih Bible.

Po obědě se všichni začali připravovat na další biblickou soutěž s originálním názvem bibliatlon. Úkolem bylo projít venku čtyři stanoviště s co největším počtem správných odpovědí. Za špatné odpovědi musely děti plnit zvláštní úkoly, například jít na lyžích pro 4 osoby či střelba prakem. I přes mírně nepříznivé počasí na Ještědu se všech osm skupinek  probojovalo  se statečnými úsměvy na tvářích až k horské chatě, ve které jsme se všichni ohřáli, a kde byl pro nás připravený teplý čaj a večeře.

Sobotní večer jsme strávili v Aquaparku v Babylonu, tam jsme vyzkoušeli snad  všechny atrakce, tobogány i teplé vířivky a viděli jsme i zajímavou Laser show.

V neděli nás čekalo dopoledne plné her a soutěží  venku i v kostele. Po vyhodnocení  her  a po společném ukončení jsme se rozloučili a začali se vracet domů.

Byla to další skvělá akce, na které jsme si mohli získat nové kamarády a prohloubit si vztahy s těmi starými.

 Anička Šírová

 

Důležité


Vyhledávání


Základní údaje

Fakturační adresa:

KLUB PATHFINDER z.s. 
Londýnská 623/30
120 00 Praha 2   

IČ: 62939211

Zasílací adresa:

Klub Pathfinder
Peroutkova 57
150 00 Praha 5   


E-mail: kancelar@pathfinder.cz

ID datové schránky: cbssiqh

Číslo účtu: 2400101213/2010

Transparentní účet Fio banka

Klub Pathfinder ve veřejném rejstříku

Prostor pro Vaše podněty


Interní stránky

 


Výroční zpráva


Čestný titul od MŠMT

Organizace uznaná MŠMT pro oblast práce s dětmi a mládeží (2008-2010 / 2011-2015 / 2017-2020).


Dohoda mezi KP a Junákem

Potvrzením nadstandartně dobrých vztahů je dohoda o přátelské spolupráci, kterou v roce 2009 uzavřel KP s Junákem - českým skautem... více zde


Březový lístek

Ocenění "ze spodu" pro dlouholeté vedoucí udělované napříč organizacemi pracujícími s dětmi a mládeží... více zde


Bible a Slovo na cestu

ČEP a Slovo na cestu - obojí s 64 stránkovou barevnou přílohou a zajímavým povídáním, užitečnými informacemi a návody, s obrázky, mapami, nákresy a prostorem pro poznámky...vice zde


Organizace školního roku


 


Odkazy na naše aktivity:

                             

Odkazy na partnerské organizace a projekty:

        partner junak        partner adra