Foto a Video: DUHA - Múzička MSS 2014

Jak asi zní Duha?

 Už jste viděli duhu? Nejspíše hádám správně, když odpovím, že ano. Minimálně nakreslenou. A už jste slyšeli duhu? Že ne? A já ano. Ke každé barvě duhy je přiřazený jeden tón. No, a když se ty tóny rozezní a vybavíte si duhu, tak to je opravdu nádherný duhový zážitek.

A přesně tak jsme nechali rozeznít tóny Duhy v sobotu 27. září 2014 na dětské Muzičce MSS.

Sbor v Českém Těšíně poskytl své zázemí pro dětskou bohoslužbu, která je tak trochu umělecká. Zpěv, hudba, recitace i vernisáž obrázků a plastik. To vše obohatilo sobotní program, který se nesl na vlnách velkého deště. Ale déšť byl pouze z úst Lukáše Jurečka, když vyprávěl příběh o Noem. Výkony dětských zpěváků a hudebníků totiž roztrhly zamračené nebe a tak mezi nás nakouklo i sluníčko.

Muzička je příležitost, aby se společně sešly děti z různých sborů a oddílů Pathfinderu a vzájemně se podělily o to, co jím Bůh dal za dar. A že těch obdarovaných dětí máme. O tom by mohla povídat hlavně porota, která měla za úkol ze všech příspěvků vybrat několik málo, které zazní i na unijní Muzičce.

Letošní Muzička byla zajímavá ještě jednou věcí. Jednotlivé oddíly klubu Pathfinder se zapojily do projektu „Naplň penál pro kamarády z Ukrajiny“. Ve spolupráci s občanským sdružením Pomoc Těšínského Slezska budou všechny penály, které děti zakoupily a darovaly, předány dětem v oblasti Svaljavska.

Krátce shrnuto: Prožili jsme krásný sobotní den, ve kterém jsme Boha oslavovali tím, čím nás on sám obdaroval a zároveň se děti staly těmi, kteří obdarovali jiné. Byla to krásná sobota a těšíme se společně na další akci.

 

Renata Kaminská 

Důležité


Vyhledávání


Základní údaje

Fakturační adresa:

KLUB PATHFINDER z.s. 
Londýnská 623/30
120 00 Praha 2   

IČ: 62939211

Zasílací adresa:

Klub Pathfinder
Peroutkova 57
150 00 Praha 5   


E-mail: kancelar@pathfinder.cz

ID datové schránky: cbssiqh

Číslo účtu: 2400101213/2010

Transparentní účet Fio banka

Sledujte nás na sociálních sítích

  

Klub Pathfinder ve veřejném rejstříku

Prostor pro Vaše podněty


Interní stránky

  

Původní nterní stránky - půjčovna 


Výroční zpráva


Čestný titul od MŠMT

Organizace uznaná MŠMT pro oblast práce s dětmi a mládeží (2008-2010 / 2011-2015 / 2017-2020 / 2021).


Dohoda mezi KP a Junákem

Potvrzením nadstandartně dobrých vztahů je dohoda o přátelské spolupráci, kterou v roce 2009 uzavřel KP s Junákem - českým skautem... více zde


Březový lístek

Ocenění "ze spodu" pro dlouholeté vedoucí udělované napříč organizacemi pracujícími s dětmi a mládeží... více zde


Bible a Slovo na cestu

ČEP a Slovo na cestu - obojí s 64 stránkovou barevnou přílohou a zajímavým povídáním, užitečnými informacemi a návody, s obrázky, mapami, nákresy a prostorem pro poznámky...vice zde


Organizace školního roku


 


Odkazy na naše aktivity:

                             

Odkazy na partnerské organizace a projekty:

        partner junak        partner adra